Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA poszukuje na stanowisko: specjalista ds. inicjatyw gospodarczych  konsultant w projekcie Enterprise Europe Network.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność poszukiwania biznesowego partnera zagranicznego,
  • doświadczenie zawodowe (w zakresie współpracy z MSP),
  • doświadczenie w obsłudze klienta B2B,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość narzędzi i mediów społecznościowych
  • duża samodzielność i kreatywność w realizacji zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • organizacja szkoleń,
  • udzielanie informacji na temat funduszy unijnych,
  • wizyty w firmach, bezpośredni kontakt z klientami ośrodka EEN,
  • tworzenie profili technologicznych i handlowych dla firm z woj. dolnośląskiego i umieszczanie ich w bazie profili Enterprise Europe Network,
  • doradztwo w zakresie innowacyjności i internacjonalizacji firmom z woj. dolnośląskiego,
  • organizacja i udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach, spotkaniach brokerskich oraz giełdach kooperacyjnych.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej,
  • profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy prosimy o przesłanie potrzebnych dokumentów na adres e-mail: een@darr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.