PL EN

Spotkania kooperacyjne dla firm zainteresowanych współpracą w Indiami.

25 listopada 2020

Zaproszenie do udziału w wirtualnej sesji networkingowej B2B.

W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network w Indiach serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnej sesji networkingowej B2B promującej współpracę cyfrową na linii Indie-Europa w dniu 9 grudnia 2020.

Aktualnie Indie są wiodącym krajem docelowym świadczenia usług cyfrowych. Kraj jest siedliskiem innowacji cyfrowych z bogatym ekosystemem obejmującym dostawców usług, dostawców technologii i start-upy zaangażowane w globalne dostawy oraz firm inwestujących w zakresie cyfrowych rozwiązań IP.

Celem wirtualnej sesji networkingowej B2B jest łączenie europejskich firm z takich branż jak produkcja przemysłowa, motoryzacja, handel detaliczny, opieka zdrowotna & BFSI, które chcą wprowadzić na rynek gamę zaawansowanych technologicznie produktów i usług z indyjskimi firmami zajmującymi się technologiami cyfrowymi oferującymi sprawdzone rozwiązania.

Główne branże, do których skierowane są spotkania B2B to: motoryzacyjna /mobilna, energetyczna, morska, wodna, spożywcza/rolnicza, lotnicza, przemysłowa, BFSI, farmaceutyczna, CPG, handlu detalicznego, opieki zdrowotnej, logistyki, produkcji i innych powiązanych sektorów.

Firmy uczestniczące w sesji są przedstawicielami sektorów cyfrowych, takich jak – inżynieria i B+R (w tym przemysł 4.0, PES, systemy wbudowane), AI, IoT, M2M, SAAS, Blockchain, rozwój oprogramowania, zarządzanie Big Data, automatyzacja.

Sposób rejestracji: Firmy, które są zainteresowane uczestnictwem w sesji, mogą zarejestrować się i udostępnić swoje wymagania dotyczące współpracy technologicznej za pomocą formularza – https://forms.gle/xyJkPLDaJ6qjmxPd9

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z:

Regulaminem projektu Enterprise Europe Network

Klauzulą informacyjną RODO

małe een

O Agencji

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

Kontakt

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. – pt. 7.30 – 15.30

Do góry