Zapraszamy do udziału w warsztacie Green&Great, organizowanym 28-go lipca przez Wrocławskie Centrum Badań EIT+ oraz Centrum Rozwiązań Systemowych.

Green&Great jest grą symulacyjną, opracowaną przez Centrum Rozwiązań Systemowych, skupiającą się na wdrażaniu i realizowaniu idei zrównoważonego biznesu.

Kilka słów o grze:
Green&Great to gra symulacyjna, w której gracze wcielają się w role menedżerów dużych firm doradczych. Firmy walczą o klientów i zyski, jednocześnie wcielając w życie swoją politykę społeczną i redukując negatywny wpływ na środowisko. Stając oko w oko z konsekwencjami swoich decyzji, gracze przekonują się o znaczeniu zasad zrównoważonego biznesu jako źródła przewagi konkurencyjnej.
Nie jest łatwo wpłynąć na czyjś punkt widzenia. Nawet jeśli cel jest szczytny, ludzie opierają się zmianom, które do niego prowadzą. Tak jakby stali na krańcu przepaści i nie mogli przejść na drugą stronę. Aby pokonać tę barierę, potrzebują mostu.
Green&Great pozwala graczom doświadczyć konsekwencji dokonywanych przez nich wyborów - nieważne czy te decyzje są zrównoważone, czy nie. Gracze czują, że ich przeżycia są prawdziwe i emocjonalnie angażują się w grę. Rodzi się w nich poparcie dla zmiany postaw i działań.
Więcej na stronie: https://greenandgreat.games4sustainability.com/

Liczba miejsc jest ograniczona, deklarację uczestnictwa należy przeslać drogą mailową najpóźniej do dnia 14 lipca br. na adres elzbieta.szlauer@eitplus.pl

 

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Akcelerator Innowacji T-Park
Akcelerator Innowacji T-Park.
Dolnośląski Bon na Innowacje
Dolnośląski Bon na Innowacje 
Climate-KIC
Climate-KIC
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00