Konkurs QUESTDAY dla przedsiębiorczości!

Szanowni Państwo,

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego- SCP oraz Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie Quest Day dla przedsiębiorczości!
Quest Day jest zabawą internetową, podczas której uczestnicy konkursu zmierzą się z pytaniami i zadaniami dotyczącymi wiedzy na temat przedsiębiorczości.

Na zwycięzcę konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Quest Day to wyjątkowy konkurs dla młodzieży, który jako pierwszy w Polsce wykorzystuje zjawisko tzw. gryfikacji (ang. gamefication) do celów zabawy edukacyjnej. Jak wygrać? Wejdź na stronę www.questday.pl, załóż konto i w dniach 3-7 października daj się porwać grze i zabawie! Na platformie Quest Day, przez pięć dni będą pojawiać się bloki pytań, na które w zależności od szybkości oraz poprawności odpowiedzi zdobędziesz określoną liczbę punktów. Gra jest zabawą interaktywną, więc spodziewaj się, że w ramach gry trzeba będzie np. wyjść z domu, aby znaleźć odpowiedź na niektóre z pytań.

Celem konkursu jest wspieranie rozwoju istniejących małych i średnich przedsiębiorstw oraz zachęcanie do zakładania własnej działalności gospodarczej, poprzez zwiększanie poziomu wiedzy o przedsiębiorczości. Konkurs „Quest Day dla przedsiębiorczości" organizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2011 oraz współfinansowany przez Ministerstwo Gospodarki.
Konkurs skierowany jest do mieszkańców sześciu województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Kontakt:
Maria Czerniecka
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Tel. 91 312 92 21
E-mail: m.czerniecka@pfp.com.pl

Quest Day!
Nie daj zaquestionować swojej wiedzy!
www.questday.pl

07.10.2011

 

logo tpark

Jednostka organizacyjna zarządzana przez

Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

więcej

Ważne wydarzenia

Dolnośląski Bon na Innowacje
Dolnośląski Bon na Innowacje 
Climate-KIC
Climate-KIC
ClimateLaunchpad 2018
ClimateLaunchpad 2018
oferta usług sieci Enterprise Europe Network
  Oferta usług sieci Enterprise Europe Network
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji
DARR S.A. poszukuje ekspertów z różnych dziedzin specjalizacji

O AGENCJI

DARR S.A zarządza Dolnośląskim Parkiem Technologicznym T-Park.

logo tpark

KONTAKT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. (74) 648 04 00
fax. (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl
NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00