Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej do Chin w dniach 21-23 października 2014r.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza w imieniu Dyrektora Dyrekcji Generalnej ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Daniela Calleja do udziału w misji gospodarczej do Chin (Chengdu) w dniach 21-23 października 2014r.
Organizatorem misji jest Komisja Europejska. Misja jest organizowana w ramach inicjatywy Komisji Europejskiej „Missions for Growth" http://een.ec.europa.eu/events/missions-growth

Głównym celem misji jest potwierdzenie silnych relacji politycznych pomiędzy UE a Chinami oraz wzmocnienie współpracy w strategicznych dziedzinach.

Dyrektor Dyrekcji Generalnej ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Daniel Calleja wraz z przedsiębiorcami i przedstawicielami stowarzyszeń zrzeszających podmioty gospodarcze z UE będzie rozmawiał z przedstawicielami chińskiego rządu jak i przedsiębiorcami na temat rozwoju współpracy gospodarczej UE i Chin.

Misja będzie ukierunkowana w szczególności na następujące branże:
• Ochrona środowiska
• Odnawialne źródła energii
• Biofarmacja i biotechnologia
• Nowoczesne rolnictwo
• Lotnictwo
• Technologie informacyjne i komunikacyjne

Misja odbędzie się w ramach targów IX EU China Business and Technology Cooperation Fair, organizowanych przez EU Project Innovation Center (EUPIC) i Enterprise Europe Network West China. W wydarzeniu uczestniczyć będą organizacje otoczenia biznesu państw członkowskich UE oraz podmioty gospodarcze zainteresowane nawiązaniem lub poszerzeniem współpracy z partnerami chińskimi (przedsiębiorstwa, fundusze inwestycyjne, organizacje itp.).

Koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Bezpłatnie pomagamy w rejestracji, wyborze firm na spotkania i ułożeniu harmonogramu spotkań, kwestiach organizacyjnych.

Udział w misji gospodarczej jest bezpłatny. Koszt udziału w targach IX EU China Business and Technology Cooperation Fair wynosi 100EUR od uczestnika. Opłata ta obejmuje: udział w panelach dyskusyjnych, ceremonii otwarcia targów, lunche, kolację powitalną, udział w spotkaniach biznesowych B2B, tłumaczenie, transfer z/na lotnisko.

Rejestracja on-line https://www.b2match.eu/ninth-eu-china-cooperation-fair
Termin rejestracji: 16 października 2014r.

Więcej informacji nt. misji http://ec.europa.eu/enterprise/initiatives/mission-growth/missions-for-growth/daniel-calleja/asia/china/index_en.htm

Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Kucharska tel.: 74 64 80 423, e-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl

Przedsiębiorstwa zainteresowane wyjazdem na misję gospodarczą do Chin proszone są o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! 


Enterprise Europe Network Wałbrzych
ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno-Zdrój  
tel./faks: 74 64 80 400
e-mail: eic@darr.pl
http://www.westpoland.pl
http://www.een.org.pl
http://een.ec.europa.eu

 

 

Przedsięwzięcie finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach
Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji na lata 2007-2013
oraz budżetu państwa

logo tpark

Business ideas are born in the mind. Business success matures in the Technology Park

read more

Main events

stp

Global Entrepreneurship Week

ABOUT AGENCY

DARR S.A. manages and owns Lower Silesian Technology Park T-Park

logo tpark

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2