Interesujesz się branżą e-commerce? Rozpoczynasz studia i szukasz ciekawej pracy? Dołącz do Redcart.pl, zyskaj wiedzę i doświadczenie, a po rocznym stażu … pracę ! Akcji patronuje DARR S.A.

Wałbrzyska firma RedCart.pl, dostawca oprogramowania dla sklepów internetowych, wspólnie z partnerem merytorycznym Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego, poszukuje młodych e-talentów, czyli tegorocznych maturzystów, którzy interesują się szeroko pojętą tematyką e-handlu, informatyki, programowania i grafiki.
Celem konkursu "RedCart.pl szuka e-talentów" jest umożliwienie młodym osobom płatnej praktyki zawodowej z możliwością późniejszego zatrudnienia. Nagrodą jest roczny płatny staż w firmie RedCart w dziale Techniczno-Graficznym, podczas którego stażysta nabędzie cenne doświadczenie i wiedzę od specjalistów z branży e-commerce.

Jak można zgłosić swoją kandydaturę?

Do 11 lipca br. przyjmowane będą zapisy do I etapu konkursu, czyli ogólnego testu z e-wiedzy. Wystarczy wypełnić formularz  rekrutacyjny dostępny na stronie www.redcart.pl, oraz podczas testu wykazać się wiedzą z branży e-commerce, technologii i grafiki. Następnie osoby, które uzyskają największą liczbę punktów zostaną zaproszone do II etapu, jakim jest spotkanie i rozmowa z komisją rekrutacyjną. To szansa by zaprezentować swoją osobę i kreatywnie przekonać jury, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do ekipy RedCart. Zarówno I i II etap konkursu, jaki i późniejszy staż, odbędą się w siedzibie Partnera Merytorycznego konkursu, czyli w Dolnośląskim Parku Technologicznym.

Masz e-talent? Zgłoś się do konkursu, zaplanuj swoja karierę i dołącz do RedCart!
Treść regulaminu oraz więcej informacji o konkursie: www.redcart.pl

Partner merytoryczny: Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Dolnośląski Park Technologiczny

Osoba do kontaktu:
Anna Czwartos-Augustyniak
anna@redcart.pl
tel. kontaktowy  661 114 425

 

logo tpark

Business ideas are born in the mind. Business success matures in the Technology Park

read more

Main events

stp

Global Entrepreneurship Week

ABOUT AGENCY

DARR S.A. manages and owns Lower Silesian Technology Park T-Park

logo tpark

CONTACT

ul. Szczawieńska 2,
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (+48) (74) 648 04 00
fax (+48) (74) 648 04 17
e-mail: darr@darr.pl

NIP: 886-000-34-33
REGON: P-890004750
KRS: 0000043944
godziny pracy:
pn. - pt. 8.00 - 16.00
bip logo footer2